Tier Investment dla Lekarzy

18.08.2021
Tier Investment dla Lekarzy - Tier Investment
Tier Investment wraz z firmą ImageMed w dniu 07 lipca 2021 r. zorganizował webinar dla Lekarzy i osób związanych z rynkiem medycznym.

ImageMed zajmuje się marketingiem medycznym i wsparciem Lekarzy w obszarze eCommerce. Swoje działania opiera na profesjonalnej obsłudze social mediów i stron internetowych podmiotów z branży medyków. W ramach usług oferowanych przez ImageMed są także szkolenia, których celem jest zwiększenie efektywności działań marketingowych wśród Lekarzy.

Część Inwestorów Tier Investment stanowią osoby z branży medycznej, które w inwestycjach podobnie jak w swojej pracy kierują się precyzyjnością i rzetelnością. Ze względu na tempo swojego życia oraz wymagającą pracę cenią sobie sprawną komunikację w biznesie, co nasza firma zapewnia.

Podczas webinaru o tematyce ‘’Dlaczego lekarze inwestują w nieruchomości” przedstawiliśmy najważniejsze informacje z obszaru inwestowania w nieruchomości. Poruszyliśmy kwestie związane z ryzykiem i nie stroniliśmy od trudnych pytań:

  • Jak zminimalizować ryzyko w inwestowaniu w nieruchomości?
  • ak można zabezpieczyć inwestycję w nieruchomości?
  • Na co warto zwrócić uwagę inwestując w nieruchomości?
  • Ile można zarobić i stracić na inwestycjach w nieruchomości?
Ilość miejsc była ograniczona, a lista uczestników szybko się zapełniła.

Zachęcamy do udziału w innych webinarach i śledzenia naszych portali społecznościowych, gdzie informacje o nich wraz z linkami do zapisów pojawiają się na bieżąco.

Zobacz również