Łódzkie spotkanie dla Inwestorów

02.08.2021
Łódzkie spotkanie dla Inwestorów - Tier Investment
W środę 28.07 w łódzkim hotelu Holiday Inn zorganizowane zostało spotkanie dla naszych obecnych i przyszłych Inwestorów oraz Partnerów Biznesowych.

Na spotkaniu zaprezentowaliśmy gościom wyniki Tier Investment oraz postępy w projektach realizowanych przez Spółki portfelowe działające w ramach naszych Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych. Podczas prezentacji przedstawiony został również skład całego zespołu naszej firmy. Inwestorzy mieli okazję porozmawiać z naszymi Partnerami, którzy tego wyjątkowego wieczoru podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat naszej współpracy.

Wspólne spotkanie było wspaniałą okazją do bliższego poznania naszego zespołu i strategii inwestycyjnej Tier Investment. Po części oficjalnej nie zabrakło czasu na kuluarowe rozmowy o trendach na rynku nieruchomości i przyszłych projektach. To była świetna okazja, aby poznać oczekiwania i wizję naszych Inwestorów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia za liczne przybycie na spotkanie z nami oraz spływające do nas pozytywne słowa. Miło było nam spotkać się z Państwem i cieszyć się wspólnie naszymi sukcesami w otoczeniu pięknej łódzkiej architektury.

Szczególnie dziękujemy też naszym niezawodnym Partnerom – Studio ADS, Biuro Na Miarę i Własne B. Cudownie móc przeżywać takie momenty razem z Wami.

W niedalekiej przyszłości planujemy kolejne spotkania, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu i spotkań na żywo.

Zobacz również